


Czy wiecie, że biorąc udział w konferencji spełniacie obowiązek podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie ochrony radiologicznej pacjenta? Wynika to dokładnie z Art. 33n Ustawy Prawo Atomowe.

Kategoria: Nowe
Nowości
Strona główna » Nowości » Obowiązek podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie ochrony radiologicznej
DATA PUBLIKACJI: 2022-08-11


Czy wiecie, że biorąc udział w konferencji spełniacie obowiązek podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie ochrony radiologicznej pacjenta? Wynika to dokładnie z Art. 33n Ustawy Prawo Atomowe.

Kategoria: Nowe
Pozostałe:
14 kwi
Szanowni Państwo, zapraszamy na webinar ,,Spotkanie z ekspertami: Niskodawkowa tomografia komputerowa w badaniach przesiewowych w kierunku raka płuc„, który odbędzie się dnia 21 kwietnia 2026, godz.14:00-14:45. Udział w spotkaniu bezpłatny, wymagana rejestracja. […]
29 gru
Koleżanki i koledzy, chcieliśmy poinformować, ze jesteśmy po spotkaniu z Ministerstwem Zdrowia i rozpoczynamy konstruktywny dialog o kompetencjach zawodowych. O wnioskach rozmów będziemy informować na bieżąco. Przy […]