Polskie Stowarzyszenie Techników Elektroradiologii

Jesteśmy członkami

Konferencje

Sponsor główny

bracco

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie Techników Elektroradiologii

ul. Bytomska 62,
41-940 Piekary Śląskie
tel. 32 3934135, fax. 32 3934136
tel. 511 344 638
e-mail: pste.zarzad@gmail.com

  • ban001.png
  • ban002.png
  • ban003.png
  • ban004.png

STUDIA LICENCJACKIE NA KIERUNKU ELEKTRORADIOLOGIA

Wyższa Szkoła Humanitas zaprasza na studia I stopnia (licencjackie) na kierunku elektroradiologia. Studia, prowadzone w trybie zaocznym, dedykowane są osobom pracującym już w zawodzie technika elektroradiologii i zamierzającym uzupełnić kwalifikacje (zdobyć wykształcenie wyższe). Studia skierowane są również do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, którzy planują rozpoczęcie drogi zawodowej w dziedzinie elektroradiologii. Ukończenie tego kierunku i uzyskanie tytułu licencjata elektroradiologii umożliwia wykonywanie pracy związanej z kontrolą i obsługą aparatury radiodiagnostycznej, radioterapeutycznej i elektromedycznej, wykonywaniem określonych badań i zabiegów z zakresu szeroko pojętej diagnostyki obrazowej oraz radiologii interwencyjnej i elektromedycznej.

Wyższa Szkoła Humanitas przygotowała specjalną ofertę dla studentów studiów niestacjonarnych – uzyskanie tytułu zawodowego licencjata elektroradiologii w 2 lata. Oferta WSH wynika z innowacyjnej organizacji roku akademickiego, który podzielony został na 3, a nie na 2 semestry. Studia, które trwają 2 lata, obejmują ten sam materiał, co studia realizowane w tradycyjnym, 3,5-letnim trybie, mimo przyspieszonej ścieżki kształcenia.

Opłaty za studia:
Studia I stopnia
Studia niestacjonarne

Semestry 1-3

Semestry 4-6

4 x 400 zł

4 x 520 zł

 

Uwaga!
Członkowie  Polskiego Stowarzyszenia Techników Elektroradiologii upoważnieni są do otrzymania 15% obniżki czesnego na całego studia w WSH, na kierunku Elektroradiologia.
Członkowie PSTE ubiegający się o zniżkę muszą zwrócić się do Zarządu o wydanie zaświadczenia, celem przedstawienia go podczas rekrutacji.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja trwa do 30 września. Wszystkie informacje dotyczące zapisów na studia i wymaganych dokumentów dostępne są pod adresem:
http://www.humanitas.edu.pl/kandydat/Strony/Warunki-przyj%C4%99cia-na-studia.aspx

Szczegółowych informacji udziela:
Punkt Rekrutacyjny Wyższej Szkoły Humanitas
ul. Kilińskiego 43, Sosnowiec
tel. 032-36-31-206
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.