Nowości i wydarzenia

Konferencja Naukowa Toruń 2021
DATA PUBLIKACJI: 2021-10-29

Podsumowanie.....

Drodzy Członkowie PSTE!

W imieniu organizatorów, sponsorów i wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji naszej konferencji, chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować. Zarówno tym, którzy osobiście stawili się w Toruniu, jaki i tym którzy dołączyli do nas on-line.

Dziękujemy Wam za wyrozumiałość, szczególnie uczestnikom on-line oraz za wszystkie komentarze i uwagi. Dzięki nim mamy możliwość pracy nad naszymi niedoskonałościami i być coraz lepszymi. Pamiętajcie, że PSTE to nasza wspólna sprawa i zachęcamy Was do czynnego udziału w tworzeniu naszego portalu: www.pste.pl.


Chcemy, aby to było miejsce, które nas łączy, gdzie merytorycznie rozmawiamy o naszych zawodowych problemach i wyzwaniach.

Dziękujemy wszystkim prelegentom. Mamy nadzieję, że podobały Wam się wszystkie wykłady.

Jednocześnie informujemy, że będą one dostępne po opracowaniu w strefie użytkownika dla wszystkich uczestników konferencji.

Pragniemy również podziękować i przywitać serdecznie w naszych szeregach wszystkich nowych elektroradiologów. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo treści, które zaspokoją Wasz apetyt na wiedzę.

Z radością informujemy, że na walnym zebraniu jednomyślnie wybraliśmy kandydaturę Mateusza Badziaka na wiceprezesa. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w zarządzie PSTE.


Przypominamy również o zrzutce na wyposażenie oddziału noworodkowego w szpitalu im św. Ojca Pio oraz dożywianie dzieci z Maganzo w Tanzanii, którą prowadzi Tomek Stasiak ? autor pierwszej prezentacji pt.: ?Praca elektroradiologa w Tanzanii?

Dzięki Państwa ofiarności podczas konferencji zebraliśmy blisko 400 zł na rzecz szpitala w Tanzanii. Bardzo dziękujemy za hojność! Zachęcamy do wsparcia tej pięknej inicjatywy:

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/4zmr6n


Pozdrawiamy Redakcja PSTE.

ps. Mamy nadzieję, że wypieczone specjalnie na nasze spotkanie przez Muzeum Żywego Piernika toruńskie specjały wszystkim smakowały.:-)