Nowości i wydarzenia

STUDIA LICENCJACKIE NA KIERUNKU ELEKTRORADIOLOGIA
DATA PUBLIKACJI: 2014-10-01

Wyższa Szkoła Humanitas zaprasza na studia I stopnia (licencjackie) na kierunku elektroradiologia. Studia, prowadzone w trybie zaocznym, dedykowane są osobom pracującym już w zawodzie technika elektroradiologii i zamierzającym uzupełnić kwalifikacje (zdob


Wyższa Szkoła Humanitas przygotowała specjalną ofertę dla studentów studiów niestacjonarnych ? uzyskanie tytułu zawodowego licencjata elektroradiologii w 2 lata. Oferta WSH wynika z innowacyjnej organizacji roku akademickiego, który podzielony został na 3, a nie na 2 semestry. Studia, które trwają 2 lata, obejmują ten sam materiał, co studia realizowane w tradycyjnym, 3,5-letnim trybie, mimo przyspieszonej ścieżki kształcenia.

Opłaty za studia:
Studia I stopnia
Studia niestacjonarne

Semestry 1-3

Semestry 4-6

4 x 400 zł

4 x 520 zł

 

Uwaga!
Członkowie  Polskiego Stowarzyszenia Techników Elektroradiologii upoważnieni są do otrzymania 15% obniżki czesnego na całego studia w WSH, na kierunku Elektroradiologia.
Członkowie PSTE ubiegający się o zniżkę muszą zwrócić się do Zarządu o wydanie zaświadczenia, celem przedstawienia go podczas rekrutacji.
e-mail: pste@pste.pl

Rekrutacja trwa do 30 września. Wszystkie informacje dotyczące zapisów na studia i wymaganych dokumentów dostępne są pod adresem:
http://www.humanitas.edu.pl/kandydat/Strony/Warunki-przyj%C4%99cia-na-studia.aspx

Szczegółowych informacji udziela:
Punkt Rekrutacyjny Wyższej Szkoły Humanitas
ul. Kilińskiego 43, Sosnowiec
tel. 032-36-31-206
e-mail: rekrutacja@humanitas.edu.pl