Nowości i wydarzenia

XVI KONFERENCJA NAUKOWA PSTE ORAZ WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW Lublin 2022
Termin: 2022-03-26 - 2022-03-27Miejsce: Lublin

Zapraszamy

XVI KONFERENCJĘ NAUKOWĄ PSTE

ORAZ WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW


które odbędzie się w LUBLINIE w dniach 26 - 27.03.2022


-  Planujemy zrealizować kolejne wydarzenie w  podobnej formule do XV Konferencji PSTE. Program będzie wypełniony prezentacjami i doniesieniami elektroradiologów reprezentujących różne ośrodki, modalności i obszary pracy wynikające z naszej profesji. Zgłaszający prace i wystąpienia uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi osiągnięciami także w trakcie Zjazdu PLTR w Rzeszowie. Chcemy promować i wspierać praktycznie taką aktywność. Już teraz zapraszamy do zgłaszania się na nasz adres:  pste@pste.pl , wszystkich chętnych chcących wystąpić w formie ustnej w trakcie konferencji. Osoby te będą mogły skorzystać z wielu ułatwień logistycznych które, przygotowaliśmy.

- Obecnie funkcjonujący zarząd PSTE – kończy swoją kadencje. W Lublinie w trakcie zgromadzenia walnego będziemy oceniać obecny zarząd i wybierać jego członków na nową kadencję.  To bardzo ważne! Zapraszamy osoby chcące rozwijać nasze stowarzyszenie do aktywnego zgłaszania swoich kandydatur.
      
-  Ze względu na panującą sytuację epidemiczną impreza będzie realizowana w formie  hybrydowej. Zdajemy sobie sprawę z potknięć w realizacji ostatniej imprezy w zakresie uczestnictwa zdalnego. Wszystkich uczestników „on-line” XV Konferencji, przepraszamy za zaistniałe kłopoty. Wywiążemy się wkrótce ze złożonych obietnic dotyczących dostępu do  materiałów. Jesteśmy skromnym zespołem zarządu i przy ograniczonych środkach, uczymy się na próbach i błędach z których wyciągamy wnioski na przyszłość. Nadchodzące wydarzenie  będzie realizowane  w oparciu o wypróbowane formy przekazu zdalnego. Uczestnicy „on-line”  z  XV konferencji będą mogli skorzystać z upustów przy rejestracji na planowane obecnie wydarzenie.  


Serdecznie zapraszamy !!!


ZARZĄD PSTE

Galeria